AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 24 × 24 × 7 cm |
|---|---|
| Hoogte | 7 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 18W/LED |
| Vermogen | 18W |
| Kelvin | 2950K |
| IP-waarde | IP44 |
| Bediening | Muurschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | dimbaar met schakelaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |


















