AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 38 × 38 × 27 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.7 kg |
| Diameter | 38 cm |
| Hoogte | 27 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Lichtbron | 60W/E27 |
|---|---|
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.