Bellini
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 35 × 35 × 200 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| Diameter | 35 cm |
| Hoogte | 200 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Trendy |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief kap |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |





















