In 3 stappen dimbaar d.m.v. schakelaar
Stap 1; 4W 200Lm
Stap 2; 2W 100Lm
Stap 3; 1W 50Lm
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 11 × 11 × 16 cm |
|---|---|
| Hoogte | 16 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Acrylic |
|---|---|
| Kleur | Smoke |
| Stijl | Basis |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 4W/LED |
| Vermogen | 4W |
| Kelvin | 1800K |
| Bediening | Schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Inbouw 3 standen dimmer |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |





