De stalen cluster hanglamp is afkomstig uit de serie Bollique en heeft drie verschillende glazen. De 9-lichts hanglamp is vervaardigd uit staal en glas. Elke lichtbol is afzonderlijk in hoogte verstelbaar tot maximaal 203 cm. De Cluster Bollique is voorzien van negen G9 LED fittingen van maximaal 5 Watt. De lichtbronnen die meegeleverd worden zijn dimbaar door een externe dimmer (artikelnummer dimmer I15050S) en hebben een kleur temperatuur van 2700 Kelvin en 400 Lumen. De plafondplaat heeft een diameter van 40 cm. 2567ST hanglamp. LED A+. Dit is de vervanger van de 7815ST en de 1492ST
Steinhauer Hanglamp 9xLED Bollique 2567ST Staal
€329.95
De stalen cluster hanglamp is afkomstig uit de serie Bollique en heeft drie verschillende glazen. De 9-lichts hanglamp is vervaardigd uit staal en glas. Elke lichtbol is afzonderlijk in hoogte verstelbaar tot maximaal 203 cm. De Cluster Bollique is voorzien van negen G9 LED fittingen van maximaal 5 Watt. De lichtbronnen die meegeleverd worden zijn dimbaar door een externe dimmer (artikelnummer dimmer I15050S) en hebben een kleur temperatuur van 2700 — Meer...
De stalen cluster hanglamp is afkomstig uit de serie Bollique en heeft drie verschillende glazen. De 9-lichts hanglamp is vervaardigd uit staal en glas. Elke lichtbol is afzonderlijk in hoogte verstelbaar tot maximaal 203 cm. De Cluster Bollique is voorzien van negen G9 LED fittingen van maximaal 5 Watt. De lichtbronnen die meegeleverd worden zijn dimbaar door een externe dimmer (artikelnummer dimmer I15050S) en hebben een kleur temperatuur van 2700 Kelvin en 400 Lumen. De plafondplaat heeft een diameter van 40 cm. 2567ST hanglamp. LED A+. Dit is de vervanger van de 7815ST en de 1492ST Minder
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 40 × 40 × 203, 30 cm |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Hoogte | 203, 30 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Staal |
| Stijl | Eigentijds |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | G9 |
|---|---|
| Lichtbron | G9, 3W |
| Vermogen | 3W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Vraag over Steinhauer Hanglamp 9xLED Bollique 2567ST Staal
Artikelnummer: 2567ST
Categorieën: Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Eetkamer, Functioneel, Sfeer, woonkamer
Merk: Steinhauer

















