Retro hanglmap uit de Kasket serie van het merk Anne Light & Home. De hanglamp is vervaardigd uit metaal met een zwarte poeder coating en witte binnenkant van de kap. De kappen van de lamp zijn kantelbaar en draaibaar, hierdoor kunt u zelf bepalen waar u het licht op schijnt. De kappen hebben een diameter van 18,5 centimeter en zijn voorzien van een E27 grote fitting, geschikt voor alle type lichtbronnen tot maximaal 40 watt. De hanglamp is verstelbaar in hoogte van minimaal 15 centimeter tot maximaal 90 centimeter
Steinhauer Hanglamp 4xE27 Kasket 2694ZW Zwart
€179.95
Retro hanglmap uit de Kasket serie van het merk Anne Light & Home. De hanglamp is vervaardigd uit metaal met een zwarte poeder coating en witte binnenkant van de kap. De kappen van de lamp zijn kantelbaar en draaibaar, hierdoor kunt u zelf bepalen waar u het licht op schijnt. De kappen hebben een diameter van 18,5 centimeter en zijn voorzien van een E27 grote fitting, geschikt voor alle type — Meer...
Retro hanglmap uit de Kasket serie van het merk Anne Light & Home. De hanglamp is vervaardigd uit metaal met een zwarte poeder coating en witte binnenkant van de kap. De kappen van de lamp zijn kantelbaar en draaibaar, hierdoor kunt u zelf bepalen waar u het licht op schijnt. De kappen hebben een diameter van 18,5 centimeter en zijn voorzien van een E27 grote fitting, geschikt voor alle type lichtbronnen tot maximaal 40 watt. De hanglamp is verstelbaar in hoogte van minimaal 15 centimeter tot maximaal 90 centimeter Minder
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 110 × 110 × 15, 90 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte | 15, 90 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Retro |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/E27 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
Vraag over Steinhauer Hanglamp 4xE27 Kasket 2694ZW Zwart
Artikelnummer: 2694ZW
Categorieën: Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Lees, Sfeer, Werkkamer, woonkamer
Merk: Steinhauer



















