Fragola
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 170 × 25 × 180 cm |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Hoogte | 180 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Trendy |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Vraag over Highlight Hanglamp H584101 Fragola 1,7m 7xE27 Zwart
EAN: 8718379040382
Artikelnummer: H584101
Categorieën: Hanglamp groot, Hanglampen, Highlight hanglampen, Verstelbare hanglamp
Merk: Highlight Verlichting








