Deze hanglamp ‘cubic tower’, is een rechthoekig model met 5 opengewerkte kapjes. De kapjes zijn draaibaar, waardoor ze afzonderlijk van elkaar in een speelse positie geplaatst kunnen worden. Deze hanglamp is een uitbreiding op onze succesvolle vloerlamp ‘cubic tower’ (127237). De lamp is uitgevoerd in metaal met een oude zilveren afwerking. De lamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128450) te gebruiken.
Hanglamp 5L cubic tower Oud zilver
€219.00
Op voorraad
Koop samen met de bijpassende lichtbronnen voor de beste prijs !
Je kunt de aantallen nog wijzigen.
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 130 × 15 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Oud zilver |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Vraag over Hanglamp 5L cubic tower Oud zilver
Artikelnummer: 12723429
Categorieën: Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Eetkamer, Functioneel, Sfeer, woonkamer
Merk: StoerLights













