Bent u op zoek naar een eenvoudig ontwerp dat past bij elk interieur en elke stijl? De keramische hanglamp uit de FLAWIUSZ-serie zal perfect passen in deze rol! Ongeacht de kleur van de muren, vloeren of meubels – het zal er altijd geweldig uitzien in uw interieur. U kunt gemakkelijk de hoogte aanpassen waarop het moet hangen, dankzij de verstelbare draad. De FLAWIUSZ hanglamp past prachtig in de slaapkamer, keuken of eetkamer en zal het interieur omringen met diffuus, warm licht, waardoor het gezelliger wordt.
Sollux Keramische hanglamp FLAWIUSZ 60W/E27
€54.00
Bent u op zoek naar een eenvoudig ontwerp dat past bij elk interieur en elke stijl? De keramische hanglamp uit de FLAWIUSZ-serie zal perfect passen in deze rol! Ongeacht de kleur van de muren, vloeren of meubels - het zal er altijd geweldig uitzien in uw interieur. U kunt gemakkelijk de hoogte aanpassen waarop het moet hangen, dankzij de verstelbare draad. De FLAWIUSZ hanglamp past prachtig in de slaapkamer, keuken — Meer...
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 30 × 30 × 122 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.15 kg |
| Hoogte | 122 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Keramiek |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |

















