Deze trendy hanglamp is een echte eye-catcher! De lamp is uitgevoerd met 9 verschillende kapjes. De kapjes hebben een prachtige bewerking en mooi kleurverloop van amber naar helderkleurig glas. De kapjes zijn ieder tot 150 cm in hoogte verstelbaar en kunnen naar eigen inzicht speels opgehangen worden. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8450) te gebruiken.
StoerLights Hanglamp Dot Pattern 5+4 xE27 Amber Color Glas
€479.00
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 120 × 40 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Kleur | Amber color glas |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 25W/E27 |
| Vermogen | 25W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over StoerLights Hanglamp Dot Pattern 5+4 xE27 Amber Color Glas
Artikelnummer: 12709639A
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Eetkamer lampen, Eettafellampen, Hanglamp amber glas, Hanglamp eettafel, Hanglamp eettafel industrieel, Hanglamp Glas, Hanglamp groot, Hanglamp overige kleuren, Hanglampen, Industriële hanglamp, Industriële Hanglampen, Lampen boven eettafel, Verstelbare hanglamp
Merk: StoerLights












