Deze hanglamp is voorzien van een rechthoekig metalen frame met een charcoal finish. De 6 lichtbronnen hangen mooi in één lijn in het frame, waardoor er voldoende licht boven de tafel en in de ruimte is. Sfeervol en efficiënt. De lamp beschikt namelijk aan beide kanten over ruimte waaraan wijnglazen gehangen kunnen worden. Daarnaast is er bovenop de lamp ook nog ruimte om spullen te plaatsen. Deze lamp is dus super geschikt boven een keuken of een eetkamertafel. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128466) te gebruiken.
StoerLights Hanglamp 6xE27 Decorate Charcoal
€379.00
Deze hanglamp is voorzien van een rechthoekig metalen frame met een charcoal finish. De 6 lichtbronnen hangen mooi in één lijn in het frame, waardoor er voldoende licht boven de tafel en in de ruimte is. Sfeervol en efficiënt. De lamp beschikt namelijk aan beide kanten over ruimte waaraan wijnglazen gehangen kunnen worden. Daarnaast is er bovenop de lamp ook nog ruimte om spullen te plaatsen. Deze lamp is dus — Meer...
Deze hanglamp is voorzien van een rechthoekig metalen frame met een charcoal finish. De 6 lichtbronnen hangen mooi in één lijn in het frame, waardoor er voldoende licht boven de tafel en in de ruimte is. Sfeervol en efficiënt. De lamp beschikt namelijk aan beide kanten over ruimte waaraan wijnglazen gehangen kunnen worden. Daarnaast is er bovenop de lamp ook nog ruimte om spullen te plaatsen. Deze lamp is dus super geschikt boven een keuken of een eetkamertafel. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128466) te gebruiken.Minder
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 160 × 28 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 17 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Charcoal |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over StoerLights Hanglamp 6xE27 Decorate Charcoal
Artikelnummer: 12797276
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Eetkamer lampen, Eettafellampen, Hanglamp eettafel industrieel, Hanglamp groot, Hanglampen, Industriële hanglamp, Industriële Hanglampen, Lampen boven eettafel, Verstelbare hanglamp
Merk: StoerLights













