Onconventionele verlichting uit de LUVO-serie is gebaseerd op beton, een materiaal dat helemaal niet geassocieerd werd met chic en moderniteit. Deze oplossing garandeert het originele uiterlijk van het interieur.
Sollux Hanglamp LUVO 3L 3x40W/GU10
€123.60
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 45 × 6 × 90 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3.35 kg |
| Hoogte | 90 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Beton |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/GU10 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over Sollux Hanglamp LUVO 3L 3x40W/GU10
Artikelnummer: SL.0655
Categorieën: Hanglampen, Eetkamer hanglamp, Eettafellampen, Hanglamp 3 lampen, Hanglamp eettafel, Verstelbare hanglamp
Merk: Sollux




















