Nostalgisch naar de jaren 60 of op zoek naar het ultieme accessoire voor je woning? Aan creativiteit geen gebrek bij Hannelore. Voor deze bolvormige hanglamp uit metaal draait iedereen zijn hoofd om. De speelse ronde vormen combineren moeiteloos een retro look met moderne uitstraling. Door de open structuur uit metaal komt de lichtbron helemaal tot uiting. Stel de hoogte in tot maximaal 163 centimeter. In een strak-moderne zithoek of in een fluweelzachte leesruimte: deze pendellamp met een diameter van 30 centimeter is van alle markten thuis. Wordt Hannelore jouw eyecatcher in huis?
Lucide HANNELORE Hanglamp Ø 30 cm 1xE27 Zwart
€92.95
Nostalgisch naar de jaren 60 of op zoek naar het ultieme accessoire voor je woning? Aan creativiteit geen gebrek bij Hannelore. Voor deze bolvormige hanglamp uit metaal draait iedereen zijn hoofd om. De speelse ronde vormen combineren moeiteloos een retro look met moderne uitstraling. Door de open structuur uit metaal komt de lichtbron helemaal tot uiting. Stel de hoogte in tot maximaal 163 centimeter. In een strak-moderne zithoek of in — Meer...
Nostalgisch naar de jaren 60 of op zoek naar het ultieme accessoire voor je woning? Aan creativiteit geen gebrek bij Hannelore. Voor deze bolvormige hanglamp uit metaal draait iedereen zijn hoofd om. De speelse ronde vormen combineren moeiteloos een retro look met moderne uitstraling. Door de open structuur uit metaal komt de lichtbron helemaal tot uiting. Stel de hoogte in tot maximaal 163 centimeter. In een strak-moderne zithoek of in een fluweelzachte leesruimte: deze pendellamp met een diameter van 30 centimeter is van alle markten thuis. Wordt Hannelore jouw eyecatcher in huis? Minder
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 30 × 30 × 163 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.22 kg |
| Hoogte | 163 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over Lucide HANNELORE Hanglamp Ø 30 cm 1xE27 Zwart
Artikelnummer: 104233030
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Hanglamp eettafel, Hanglamp klein, Hanglamp meerkleurig, Hanglamp metaal, Hanglamp zwart, Hanglampen, Slaapkamer hanglamp, Verstelbare hanglamp, Woonkamer hanglamp, Woonkamer lampen
Merk: Lucide

















