Deze 1-lichts antraciete hanglamp is een prachtstuk uit de Cannon serie van Musterring. Het ontwerp combineert een eigentijdse uitstraling moeiteloos met praktische functionaliteit.
Hanglamp Cannon 1L Antraciet
€119.00
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 15.5 × 200 cm |
|---|---|
| Diameter | 15.5 cm |
| Hoogte | 200 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Lichtbron | 5W |
|---|---|
| Vermogen | 5W |
| Kelvin | 2300-4000K |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Dimbaar met afstandsbediening, Incl. lichtbron |
|---|---|
| Levertijd | 5 tot 7 dagen |
Vraag over Hanglamp Cannon 1L Antraciet
Artikelnummer: MR34440142
Categorieën: Eetkamer hanglamp, Hanglamp eettafel, Hanglamp klein, Hanglamp metaal, Hanglamp overige kleuren, Hanglamp zwart, Kantoor hanglampen, Moderne hanglamp, moderne lamp, Slaapkamer hanglamp, Verstelbare hanglamp, Woonkamer hanglamp













