Stijlvolle lampen met karakter. Hun buitengewone uitstraling past zowel bij moderne als traditionele interieurs. De collectie is een interessant alternatief voor klassieke modellen en verlichtingsoplossingen. De Houten structuur maakt elke kamer gezellig.
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 40 × 40 × 110 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.35 kg |
| Hoogte | 110 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Hout |
| Stijl | Scandinavisch |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 4 of 5 dagen |
















