Deze hanglamp ‘elevate’ heeft 9 lampenkappen. De lamp is uitgevoerd in metaal met jute kabels waarin de stroomkabels verweven zitten. Alle kabels zijn afzonderlijk in hoogte verstelbaar tot 150 cm. Dit zorgt voor een speels effect. Deze hanglamp maakt deel uit van de ‘elevate’ serie. Er wordt aanbevolen om LED lichtbron (128450) te gebruiken.
Aanbieding!StoerLights Hanglamp elevate 5+4xE27 Grijs
€239.00 Oorspronkelijke prijs was: €239.00.€180.00Huidige prijs is: €180.00.
Op voorraad
Koop samen met de bijpassende lichtbronnen voor de beste prijs !
Je kunt de aantallen nog wijzigen.
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 90 × 28 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 11 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 25W/E27 |
| Vermogen | 25W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over StoerLights Hanglamp elevate 5+4xE27 Grijs
Artikelnummer: 12831748
Categorieën: Black Friday hanglampen, Black Friday lampen, Hanglamp Glas, Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Merk: StoerLights













