AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 120 × 6.5 × 145, 85 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.5 kg |
| Hoogte | 145, 85 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 5W/LED |
| Vermogen | 5W |
| Kelvin | 2700, 4000 |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Ingebouwde Pulsdimmer, lichtkleur instelbaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Memory dimmer |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |



















