Clear Egg
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 11,5 × 18 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| Diameter | 12 cm |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 5W/LED |
| Vermogen | 5W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | dimbaar met externe dimmer |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Vraag over Highlight Hanglamp H545920 Clear Egg Metaal/glas 8xLED Zwart/Helder
EAN: 8718379042935
Artikelnummer: H545920
Categorieën: Hanglampen, Eettafellampen, Hanglamp Glas, Hanglamp groot, Highlight hanglampen, Verstelbare hanglamp
Merk: Highlight Verlichting











