Het werk van de ontwerper is een fascinerende reis die leidt naar de wereld van uniek design. Deze keer werd de bestemming van de reis LEHDET – licht uitgedrukt in een pure minimalistische vorm, geïnspireerd door de schoonheid van de natuur. De inspiratie uit de natuur benadrukt de naam – want in het Fins betekent “lehdet” “blad”. De lamp komt het best tot zijn recht in grote en hoge ruimtes, zoals winkelcentra, lobby’s, hotels, restaurants, luxe appartementen – en zijn indrukwekkende afmetingen garanderen onvergetelijke esthetische indrukken.
Thoro Hanglamp LEHDET Zwart 60W/E27
€497.95
Het werk van de ontwerper is een fascinerende reis die leidt naar de wereld van uniek design. Deze keer werd de bestemming van de reis LEHDET - licht uitgedrukt in een pure minimalistische vorm, geïnspireerd door de schoonheid van de natuur. De inspiratie uit de natuur benadrukt de naam - want in het Fins betekent "lehdet" "blad". De lamp komt het best tot zijn recht in grote en hoge ruimtes, — Meer...
Op voorraad
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 110 × 80 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7.75 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Design |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 4 of 5 dagen |



















