Kaia
Verlicht zowel onder als boven
Kaia
Verlicht zowel onder als boven
| Afmetingen | 120 × 9 × 30 165 cm |
|---|---|
| Gewicht | 3.2 kg |
| Diameter | - cm |
| Hoogte | 30 165 cm |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Modern |
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/LED |
| Vermogen | 40W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
| Bijzonderheden | Verlicht zowel onder als boven |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |