Het eerbetoon van ontwerpers aan moderniteit kan verschillende gezichten hebben – een project dat de Ball hanglampen een zeer modern karakter heeft gegeven. Ronde Ball-lampen passen perfect in minimalistische, industriële of modernistische interieurs – gedempte kleuren en eenvoud van vorm passen ook bij Scandinavische en loft-arrangementen.
Sollux Hanglamp BALL Wit 60W/E27
€58.80
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 30 × 30 × 120 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.35 kg |
| Hoogte | 120 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal, Glas |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Stijl | Design |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 4 of 5 dagen |



















