Deze hanglamp is een knipoog naar de voortdurend veranderende mode geïnspireerd door de Scandinavische stijl. De minimalistische, ronde stalen koepel is aangevuld met Houten inzetstukken in zijn natuurlijke kleur. Dit stelt u in staat om een gezellige opstelling en een unieke sfeer te creëren. De constructie van deze lamp is zeer eenvoudig, wat de mogelijkheid biedt om deze aan te passen aan veel interieurs – zowel die waarin de kracht van kleuren domineert, als die vol Wit en beige zijn.
Sollux Hanglamp CASCO Zwart/Hout 60W/E27
€69.60
Deze hanglamp is een knipoog naar de voortdurend veranderende mode geïnspireerd door de Scandinavische stijl. De minimalistische, ronde stalen koepel is aangevuld met Houten inzetstukken in zijn natuurlijke kleur. Dit stelt u in staat om een gezellige opstelling en een unieke sfeer te creëren. De constructie van deze lamp is zeer eenvoudig, wat de mogelijkheid biedt om deze aan te passen aan veel interieurs - zowel die waarin de kracht — Meer...
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 30 × 30 × 85 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.55 kg |
| Hoogte | 85 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal, Hout |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Hout |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |



















