Deze hanglamp ‘metal print’ is uitgevoerd in metaal met drie verschillende kleuren, namelijk: chroom, goud en koper. De kappen hebben een mooie bewerkte finish. De lamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (128463) te gebruiken.
StoerLights Hanglamp 6xE27 Bol Getrapt Metal Print Mat Nikkel Mix Color
€149.00
Op voorraad
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 40 × 40 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Mat Nikkel Mix Color |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/E27 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |
Vraag over StoerLights Hanglamp 6xE27 Bol Getrapt Metal Print Mat Nikkel Mix Color
Artikelnummer: 12715531M
Categorieën: Eettafellampen, Hanglamp eettafel industrieel, Hanglamp Glas, Hanglamp groot, Hanglampen, Industriële hanglamp, Industriële Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Merk: StoerLights













