Deze trendy tafellamp ‘orbit’ is uitgevoerd in mango hout. De houten spijlen geven een sfeervolle licht verdeling en maakt deze lamp een echte eye-catcher! Deze lamp maakt onderdeel uit van de ‘orbit’ serie. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8473) te gebruiken.
StoerLights Tafellamp Orbit E27 Massief Mango Naturel
€79.95
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 20 × 20 × 38 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.5 kg |
| Hoogte | 38 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Massief mango naturel |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 25W/E27 |
| Vermogen | 25W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Snoerschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |














