Apple
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 32 × 32 × 32 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2.3 kg |
| Hoogte | 32 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Stijl | Trendy |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | E27 |
LEVERING & SERVICE
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Levertijd | 1 of 2 dagen |












