Wandlampen uit de BOW-serie zijn een prachtige toevoeging aan stijlvolle en elegante interieurs. Hun vierkante vorm ziet er indrukwekkend uit op de muren van woonkamers en kantoren. Een extra voordeel is de mogelijkheid van installatie buiten de gebouwen.
Sollux Wandlamp LUCA Wit LED IP54 6W/LED
€41.49
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 10 × 10 × 10 cm |
|---|---|
| Gewicht | 0.45 kg |
| Hoogte | 10 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 6W/LED |
| Vermogen | 6W |
| Kelvin | 3000K |
| IP-waarde | IP54 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Inclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |




















