Deze elegante lamp heeft vele voordelen en dankzij dat zal geen liefhebber van Scandinavisch design onverschillig blijven. Het is een model gemaakt van Hout, waarvan de belangrijkste inspiratie een geometrisch vast lichaam in de vorm van een kubus was. De natuurlijke tint van het toegepaste materiaal werkt goed in verschillende arrangementen – in tegenstelling tot wat het lijkt, is dit geen aanbod dat exclusief is gewijd aan Scandinavische interieurs. Je kunt de lamp gemakkelijk integreren in een klassiek ingerichte woonkamer of een kamer waar modernistische trends domineren.
Sollux Plafondlamp QUAD naturel Hout 40W/GU10
€24.00
Deze elegante lamp heeft vele voordelen en dankzij dat zal geen liefhebber van Scandinavisch design onverschillig blijven. Het is een model gemaakt van Hout, waarvan de belangrijkste inspiratie een geometrisch vast lichaam in de vorm van een kubus was. De natuurlijke tint van het toegepaste materiaal werkt goed in verschillende arrangementen - in tegenstelling tot wat het lijkt, is dit geen aanbod dat exclusief is gewijd aan Scandinavische interieurs. Je — Meer...
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 10 × 10 × 10 cm |
|---|---|
| Gewicht | 0.55 kg |
| Hoogte | 10 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Hout |
| Stijl | Scandinavisch |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/GU10 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |























