Massimo is een collectie moderne plafond- en wandlampen. Ze zijn het meest geschikt voor kamers waar een lichte, licht rokerige verlichting gewenst is. Zowel Scandinavische als ultramoderne interieurs zullen profiteren van Massimo-lampen. Er is meer dan één bestemming voor hen – ze zullen het goed doen in de keuken, de gang en zelfs in de slaapkamer. Het verChroomde paneel is een interessant detail dat deze moderne lampen doet opvallen tegen andere collecties.
Sollux Wandlamp MASSIMO chrom 2x40W/G9
€71.84
Massimo is een collectie moderne plafond- en wandlampen. Ze zijn het meest geschikt voor kamers waar een lichte, licht rokerige verlichting gewenst is. Zowel Scandinavische als ultramoderne interieurs zullen profiteren van Massimo-lampen. Er is meer dan één bestemming voor hen - ze zullen het goed doen in de keuken, de gang en zelfs in de slaapkamer. Het verChroomde paneel is een interessant detail dat deze moderne lampen doet opvallen tegen — Meer...
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 39 × 6 × 28 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1.25 kg |
| Hoogte | 28 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal, Glas |
|---|---|
| Kleur | Chroom, Wit |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | G9 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/G9 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | Exclusief lichtbron |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 5 Jaar |
| Levertijd | 2 of 3 dagen |














