Ascona
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 30 × 30 × 6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Hoogte | 6 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Goud, Zwart |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 20W/LED |
| Vermogen | 20W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Muurschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Bijzonderheden | dimbaar met schakelaar |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |








