Aura
Pendant provides light on both sides (up + down)
Aura
Pendant provides light on both sides (up + down)
| Afmetingen | - × 0.9 × 30 165 cm |
|---|---|
| Gewicht | 5.6 kg |
| Diameter | 36 cm |
| Hoogte | 30 165 cm |
| Materiaal | Acrylic, Metaal |
|---|---|
| Kleur | Champagne |
| Stijl | Modern |
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/LED |
| Vermogen | 60W |
| Kelvin | 2700K |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
| Bijzonderheden | Pendant provides light on both sides (up + down) |
|---|---|
| Lichtbron | Inbegrepen |
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |