AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 11 × 11 × 10.5 cm |
|---|---|
| Hoogte | 10.5 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | LED |
|---|---|
| Lichtbron | LED |
| Vermogen | 2 |
| Kelvin | 2700K |
| Bediening | Snoer dimmer |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Inbegrepen |
|---|





