Deze super trendy hanglamp is uitgevoerd in glas met chrome glow. De lamp heeft een mooi spiegeleffect en de ruimte wordt hierdoor erg mooi verlicht. Deze lamp is een echte eye-catcher. De lamp is tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Er wordt aanbevolen om LED lichtbron (128450) te gebruiken.
Hanglamp 4L silver drop glass Chromed glas Chroom
€429.00
Op voorraad
Koop samen met de bijpassende lichtbronnen voor de beste prijs !
Je kunt de aantallen nog wijzigen.
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 130 × 20 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Kleur | Chroom |
| Stijl | Modern |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Levertijd | 1 of 2 dagen |
Vraag over Hanglamp 4L silver drop glass Chromed glas Chroom
Artikelnummer: 12830839C
Categorieën: Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Eetkamer, Functioneel, Sfeer, woonkamer
Merk: StoerLights










