Retro vloerlamp uit de Kasket serie van het merk Anne Light & Home. De vloerlamp is vervaardigd uit metaal met een zwarte poeder coating en de kap is wit aan de binnenkant. De lamp is kantelbaar en draaibaar, hierdoor kunt u zelf bepalen waar u het licht op schijnt. De kap heeft een diameter van 18,5 centimeter en is voorzien van een E27 grote fitting, geschikt voor alle type lichtbronnen tot maximaal 40 watt. De vloerlamp is verstelbaar in hoogte van minimaal 110 centimeter tot maximaal 150 centimeter, de diameter van de voet is 30 centimeter. Wordt inclusief snoer geleverd van 200 centimeter met voetschakelaar
Steinhauer Vloerlamp E27 Kasket 2691ZW Zwart
€149.95
Retro vloerlamp uit de Kasket serie van het merk Anne Light & Home. De vloerlamp is vervaardigd uit metaal met een zwarte poeder coating en de kap is wit aan de binnenkant. De lamp is kantelbaar en draaibaar, hierdoor kunt u zelf bepalen waar u het licht op schijnt. De kap heeft een diameter van 18,5 centimeter en is voorzien van een E27 grote fitting, geschikt voor alle type lichtbronnen — Meer...
Retro vloerlamp uit de Kasket serie van het merk Anne Light & Home. De vloerlamp is vervaardigd uit metaal met een zwarte poeder coating en de kap is wit aan de binnenkant. De lamp is kantelbaar en draaibaar, hierdoor kunt u zelf bepalen waar u het licht op schijnt. De kap heeft een diameter van 18,5 centimeter en is voorzien van een E27 grote fitting, geschikt voor alle type lichtbronnen tot maximaal 40 watt. De vloerlamp is verstelbaar in hoogte van minimaal 110 centimeter tot maximaal 150 centimeter, de diameter van de voet is 30 centimeter. Wordt inclusief snoer geleverd van 200 centimeter met voetschakelaar Minder
Op voorraad
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 30 × 30 × 110, 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 110, 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Retro |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 40W/E27 |
| Vermogen | 40W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Voetschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
Vraag over Steinhauer Vloerlamp E27 Kasket 2691ZW Zwart
Artikelnummer: 2691ZW
Categorieën: Eetkamer vloerlamp, Vloerlamp metaal, Vloerlamp zwart, Vloerlampen, Woonkamer vloerlamp
Tags: Lees, Sfeer, Werkkamer, woonkamer
Merk: Steinhauer

















