Deze trendy hanglamp is op ambachtelijke wijze geproduceerd. De lamp is uitgevoerd in gepunched metaal. De mooie finish heeft deze lamp te danken aan een techniek waarmee de zilvere kleur op de lamp is gebrand. De lampenkappen worden door middel van stoere kettingen aan de base verbonden. Daarnaast zijn de lampenkappen afzonderlijk tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Door de gaatjes in de lampenkappen wordt het licht mooi gedoseerd door de ruimte verdeeld. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8450) te gebruiken.
Hanglamp 3xØ30 rond punch 3xE27 Burned zilverkleurig
€268.95
Deze trendy hanglamp is op ambachtelijke wijze geproduceerd. De lamp is uitgevoerd in gepunched metaal. De mooie finish heeft deze lamp te danken aan een techniek waarmee de zilvere kleur op de lamp is gebrand. De lampenkappen worden door middel van stoere kettingen aan de base verbonden. Daarnaast zijn de lampenkappen afzonderlijk tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Door de gaatjes in de lampenkappen wordt het licht mooi gedoseerd door — Meer...
Deze trendy hanglamp is op ambachtelijke wijze geproduceerd. De lamp is uitgevoerd in gepunched metaal. De mooie finish heeft deze lamp te danken aan een techniek waarmee de zilvere kleur op de lamp is gebrand. De lampenkappen worden door middel van stoere kettingen aan de base verbonden. Daarnaast zijn de lampenkappen afzonderlijk tot 150 cm in hoogte verstelbaar. Door de gaatjes in de lampenkappen wordt het licht mooi gedoseerd door de ruimte verdeeld. Er wordt aanbevolen LED lichtbron (8450) te gebruiken. Minder
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 130 × 30 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Burned zilverkleurig |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
Wees de eerste om “Hanglamp 3xØ30 rond punch 3xE27 Burned zilverkleurig” te beoordelen Reactie annuleren
Vraag over Hanglamp 3xØ30 rond punch 3xE27 Burned zilverkleurig
Artikelnummer: 12809257
Categorieën: Eettafellampen, Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Burned zilverkleurig, Hanglampen
Merk: StoerLights











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.