Deze industriële hanglamp heeft een oud zilver armatuur. De acht lampen zijn afzonderlijk in hoogte verstelbaar, waardoor de lampen speels gewikkeld kunnen worden om de buis. De stroomkabels zitten in de buis verwerkt. Er wordt aanbevolen om LED lichtbron (128450) te gebruiken.
Hanglamp 8L wikkel 8xE27 Oud zilver
€159.00
Op voorraad
- Gratis verzenden vanaf €50
- Achteraf betalen met Klarna
- 2 Jaar gegarandeerde garantie
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 176 × 12 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Kleur | Oud zilver |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| Vermogen | 60W |
| IP-waarde | IP20 |
| Bediening | Externe dimmer of schakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |
Wees de eerste om “Hanglamp 8L wikkel 8xE27 Oud zilver” te beoordelen Reactie annuleren
Vraag over Hanglamp 8L wikkel 8xE27 Oud zilver
Artikelnummer: 12779929
Categorieën: Eettafellampen, Hanglamp groot, Hanglampen, Verstelbare hanglamp
Tags: Hanglampen, Oud zilver
Merk: StoerLights















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.