Deze 3-lichts hanglamp ‘shaded’ is uitgevoerd in verchroomd glas. De lampenkappen hebben daardoor een grijsachtige kleur. De plafondbevestiging is gemaakt van metaal met een oude zilveren afwerking.
AFMETINGEN & GEWICHT
| Afmetingen | 13,5 × 32 × 150 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| Diameter | 32 cm |
| Hoogte | 150 cm |
MATERIAAL & UITVOERING
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Kleur | Oud zilver |
| Stijl | Industrieël |
TECHNISCHE SPECIFICATIES
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lichtbron | 60W/E27 |
| IP-waarde | IP21 |
| Bediening | Muurschakelaar |
LEVERING & SERVICE
| Lichtbron | Niet inbegrepen |
|---|---|
| Levertijd | 2 of 4 dagen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.